Koloidné striebro je širokospektrálne antibiotikum bez negatívnych vedľajších účinkov s veľmi pozitívnými účinkami na ľudský organizmus.

Už vyše 100 rokov zabíja úspešne cca 800 kmeňov baktérií, vírusov a plesní, ktoré sa vďaka unikátnej vlastnosti striebra nedokážu prispôsobiť a prežiť, pretože hynú do 2 minút po kontakte s ním.

Štúdie o Koloidnom striebre dokázali, že väčšina baktérií a vírov i tých na ktoré súčasné lieky nepôsobia, nedokáže proti nemu vyvinúť obranný mechanizmus.

V roku 1993 vyšlo verejne najavo, že americký tak aj ruskí kozmonauti , teda osoby, ktorým zdravotnému stavu sa venuje mimoriadna pozornosť, odlietajú do vesmíru s veľkými zásobami koloidného striebra, určeného pre širokospektrálne zdravotné a hygienické použitie.

“Vďaka novému výskumu sa striebro stáva zázrakom modernej medicíny.Antibiotiká dokážu zabiť približne pol tucta rôznych chorobných organizmov, striebro je schopné zničiť až 650, a to bez negatívnej reakcie organizmu, pretože je takmer netoxické. “Dr Harry Margraf zo St. Luis, priekopnícky výskumník v oblasti striebra, ďalej poznamenal:”Striebro je tým najuniverzálnejším liekom proti baktériám, ktorý máme k dispozícii.”

Aby však bol účinok striebra čo najefektívnejšie pri ekzémoch, akné, atď. je ho nevyhnutné dopĺňať dostatkom tekutín, to znamená 300 až 400 ml vody na 10 kg telesnej váhy za deň. Voda pomáha rýchlejšie vyplavovať rôzne toxíny z tela a tým zabraňuje ich hromadeniu. Každý jedinec pociťuje toto “toxické zaplavenie” iným spôsobom.

Je dôležité si uvedomiť, že koloidné striebro je viac či menej adaptogénne, tzn., že určitá dávka môže vyhovovať jednému, ale nemusí druhému. Preto je dávkovanie je vo väčšine prípadov individuálne.

0
Vaša objednávka
  • No products in the cart.