Koloidné striebro sú maličké častice a ióny čistého striebra suspendované v čistej deionizovanej vode . Čím sú častice menšie, tým sú účinnejšie. Optimálna veľkosť strieborných častíc je od 1,5 do 5 nm, pre porovnanie vírusy majú veľkosť od 15 do 150 nm a baktérie od 350 do 1000nm, sú teda podstatne väčšie ako častice koloidného striebra, ktoré vďaka tomu môžu voľne prenikať do vnútra patogénov a podporovať liečebný proces.

Je dôležité, že prirodzené koloidné látky vypĺňajú ľudské telo a to krv, lymfatický systém, vnútrobunkové tekutiny, má podobnú štruktúru ako organické tekutiny a vďaka tomu sa veľmi dobre vstrebáva a podporuje liečebný proces aj na medzibunkovej úrovni.

Ppm, teda hustotu si môžete zvoliť vzhľadom na závažnosť daného problému, ktorý chcete riešiť. Ak ste sa rozhodli na vlastnú zodpovednosť užívať koloidný produkt ako prevenciu udržania zdravého a funkčného organizmu, v takom prípade Vám bohate stačí ppm 21. Zlato je známe pre svoje špecifické účinky pri vnútornom užívaní.

Forma spreju je vhodná na pokožku, v takomto prípade odporúčame vyššie ppm 50.

Spôsob, ako si môžete predstaviť ppm, je vizualizácia vloženia dvoch kvapiek atramentu do vane plnej vody, alebo by ste chceli osoliť 10 ton zemiakových lupienkov jednou štipkou soli. Tento postup by vytvoril koncentráciu atramentu 1 ppm.

Všetky odporúčania sú definované priamo k našim produktom Quistell, nezaručujeme za hustotu a dávkovanie produktov iných výrobcov, pretože nevieme potvrdiť ich kvalitu a pravosť.

Upozornenie!

Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na striebro! Doporučujeme si pred prvým stykom s týmto kovom urobiť alergický test nastriekaním malého množstva na pokožku, počkať pol hodinu – hodinu, akonáhle bude mať pokožka reakciu začervenaním, svrbením a týmto podobným, môže to byť dôsledok alergickej reakcie. Legislatíva v SR nám dovoľuje ponúkať tieto produkty len na kozmetické a experimentálne účely. Nemôžeme niesť zodpovednosť za iné použitie.

Popis vlastností a spôsoby použitia koloidných produktov uvedené na našich stránkach sú len informatívne. Užívanie na vlastnú zodpovednosť.

0
Vaša objednávka
  • No products in the cart.